Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom megszüntetni az...

Hogy tudom megszüntetni az OTP-s folyószámla hitelemet?

Figyelt kérdés

"Véletlenül" elektronikus úton felvettem 200.000 Ft-ot.

Hülyeséget csináltam,mihamarabb szeretném megszüntetni.

Személyesen az OTP bankfiókban vagy itt az OTP direkt oldalán tudom megszüntetni?

Előre is köszönöm.



2018. okt. 10. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha bemész, szerintem. Ott az esetleges kérdéseidet is tudjátok tisztázni.
2018. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hiteledet úgy tudod megszüntetni, ha kifizeted.

Véletlenül - de nálad is idézőjelben van - nem lehet hitelt felvenni - nyilván elköltötted azt a pénzt valamire.

Gondolom, folyószámla hitelkereted volt és abba költöttél bele.

Ha pl. gépkocsi nyereménybetétkönyvet vettél elektronikusan, akkor egyszerű a dolog, mert csak visszaváltod és máris a számládon lesz az a pénz, amit elköltöttél.

Ha más módon költötted el, akkor már nehezebb dió.

2018. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lehet hitelt felvenni. Szemelyi költsön, folyószámla hitelkeretet csak szerződéssel és aláírással lehet kötni.

Tartozást; kölcsönt csak az egyösszegű visszafizetéssel tudod megszüntetni.

A Bank ígyis nehezen ad hitelt. Ez egy folyamat: te igényelsz, átadod a bánknál lévő kártyád a személyiddel és lakcímkártyáddal, egy kérelmező lapot töltesz ki, aláírod, a bank továbbküldi, átnézik a havi bevételed; kalkulálnak egy számítást, fizetés, rezsi kiadások, belenéznek a KRH-rendszerbe van e máshol hiteled; visszajeleznek ès ajánlatot kapsz. Ha elfogadod a havi törlesztőt aláírsz.

Netes úton igényelhetsz...a bank felhív és időpontot kapsz. Te bemész és a folyamat a fenti.

Országos bankok, Provident, Cetelem ...mindegyiknèl ez a protokol.

2018. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!