Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi ez a 4 hangból álló idegesí...

Mi ez a 4 hangból álló idegesítő dallam az OTP bankokban ami állandóan szól?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Amikor megjelenik egy új szám az ügyfélhívón, akkor azt ezzel a hanggal jelzik.
2018. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondolok, hanem ami a pultok mögül jön folyamatosan. 4 hang, a magasról folyamatosan a mélyebb felé.
2018. okt. 10. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugtató zenének hívják, de 5 perc várakozás után már idegesítő :)
2018. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, ezen már én is gondolkodtam. A választ nem tudom. Az nem zene, hanem valami hangjelzés, ami mintha figyelmeztetne valamire. Jöhetne egy otp-s, aki elárulja.
2018. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyasmi mintha valami mozgásérzékelős dallamka lenne, ami a kisboltokban szokott néha enni amikor belépsz. De ennek így nincs sok értelme hogy állandóan szól, én megőrülnék tőle, nem hogy dolgozni nem tudnék ilyen helyen, de azt a 10 perc várakozást is alig bírtam ki.
2018. okt. 10. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a multisafe jelző hangja, hogy túl sok ideje van nyitva. Ahol én dolgoztam bank, ott 1 perc után kezdett jelezni. Másodpercenként csippant 4 különböző hangon,majd kezdte előről, amíg vissza nem löktük a fiókot. Otp-ben mostanában nrm jártam, de valószínűleg túl sok cég nem gyárt multisafeket, így ott is olyanokat használnak.
2018. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!