Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elfelejtettem a bankkártyám...

Bajor László Gyula kérdése:

Elfelejtettem a bankkártyám PIN kódját. A bankom tud helyette másikat adni?

Figyelt kérdés
Még lenne 2 lehetőségem próbálkozásra, de nincs a fejemben biztos szám. 5000 Ft felett nem tudom használni a kártyát.

2018. okt. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tudom, hogy új pin kódot nem tudnak generálni a kártyához. Ebben az esetben új kártyát kell igényelni.
2018. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Bankonként eltérő. Van ahol elég generálni egy új kódot. De, az se lesz ingyen.
2018. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
15%

Gyuszikám, nyugodj meg.

Írd le ide a kártyád számát, a lejárati idejét, meg a hátulján található 3 jegyű CCV kódot. Abból ki tudjuk számolni neked a PIN kódot.


(Ki ne írd, bäszod!! Vicc vót!)

2018. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom milyen ügyefogyott mínuszolt le, de úgy van ahogy a 2. hozzászólásban elmondtam. Tessék megcáfolni.
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
K&H-ba bemesz, elmondod mi a szitu, es igenyelnek ujat, amire varni kell kb 1 hetet, es a fiokba kell visszamenned erte, mert egy boritekban fogod megkapni.
2018. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!