Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitelt mikor kapom meg...

A diákhitelt mikor kapom meg ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés
Igényeltem, még 14-én októberben, tehát a határidő előtt egy nappal. Most visszaigazolta a tanulmányi osztály, hogy igen, a jogviszonyom él és beiratkoztam a félévre. De azóta is a neptunban "feldolgozva, elfogadásra vár"-t ír, a diákhitel direkt fiókomban pedig azt, hogy feldolgozás alatt. Akkor most megkapom a folyósítást 15-én? Egy hete minimum, hogy ezt írja és kezdek aggódni, mert úgy tudom, hogy időben igényeltem és meg kell, hogy kapjam ebben a hónapban már.

2018. nov. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megkapod 15.-én de nem fix sajnos... ha a saját helyzetemből indulok ki akkor még várhatsz rá :S

Én személy szerint szeptember 27.-én vettem fel és a mai napig nem kaptam 1 Ft-ot sem :S Remélem 15.-én így másfél hónap után megkapom végre, ha mégsem akkor bizony valami gáz van nálam...

2018. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónap 15-ig igényled, akkor következő hónap 15-én folyósítják. 15. után értelemszerűen csak a következő utáni hónap 15-én. Utolsó válaszoló szeptember 27-én igényelte, ezért nem kapta meg még, csak most november 15-én fogja, mint a kérdező is, aki október 14-én igényelte.
2018. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és akkor ugye 3 havit kapunk egy összegben? a szeptemberit, októberit és novemberit?
2018. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Most váltott át folyósíthatóra, szóval minden rendben van. Utolsó, én úgy tudom, hogy elküldik visszamenőleg is az összeget, tehát igen, elméletileg megkapod a pénzt az előző hónapokra is.
2018. nov. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!