Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal Visszatérítés nem...

Paypal Visszatérítés nem érkezett meg?

Figyelt kérdés

Hi! Az történt, hogy automata fizetést beállított az egyik oldal minden hónapra. Az első hónapot a direkt, a másodikat "véletlen" vette le. Felvettem a kapcsolatot az oldallal / Írtam az oldalnak ami közvetlen paypalról levette, ahol mondták, hogy vissza küldik a pénzt (7,6euro)..

Meg is jött a paypalon hogy Refund , Aztan pedig Completed


18 Oct 2018 Refund from Xsolla Inc.

Completed

7,84 EUR

18 Oct 2018 Payment to Xsolla Inc.

Refunded

-7,84 EUR


Ilyen formában.. de eltelt kb 5 nap azóta és még most sem jött se pénz a számlámra vissza, se paypalon egyenlegnél. Mi történt, átb*nak?

Vagy érdemes több napot várni?

Vagy meg kell ba*ogatni őket hogy ugye srácok nem felejtették el a 7 euromat?:D


(Luxemburgi a cég székhelye)


Vagy van valami paypal fül ahol ezeket külön engedélyezni kell hogy vissza jöjjön a pénz? Nem refundoltam még semmit soha..



2018. nov. 5. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Meglaptad, nézd meg a kivonatot
2018. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!