Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számla megszűnik...

OTP Junior számla megszűnik magától?

Figyelt kérdés
2015-ben nyitottam egy OTP junior számlát, utoljára tavaly nyáron használtam, de online már akkor sem tudtam belépni. Elfelejtettem a jelszavamat, és a telefonszámom is megváltozott azóta. Most 19 éves vagyok, OKJ-n tanulok, megszűnhet magától egy ilyen számla? Kezelési költség elvileg ugye nincs, mert junior.

2018. dec. 3. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg. 24 éves korod után átalakul, régen Jump csomagba tettek talán, most nem tudom, de valamelyik publikus OTP számlacsomag.
2018. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj be egy OTP fiókba. Magától nem szűnik meg. Olyan esetben megszűnik, de azt nem szeretnéd, ha tartozás miatt a bank felmondja a szerződést és a tartozást követéskezelő cégnek eladja.


Mindenképpen menj be tisztázni és ha nem kell akkor szüntesd meg!


Tulajdonképpen a banknak (mint ahogy az ügyfélnek is) meg van a joga, hogy indokolás nélkül felmondja a számlaszerződést, de csak úgy ok nélkül nem szokott élni a felmondás jogával.

2018. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szűnik meg. Mi rosszul jártunk, mert nem volt rajta mozgás évekig és elfelejtettük megszüntetni. 24 éves korom körül megszüntették, de nem írtak. Rá egy évre jött a behajtó osztálytól egy felszólítás, hogy fizessünk tizennégyezer Ft elmaradt számlavezetési költséget. Be kellett fizetni, mert áttette az OTP egy másik számlacsomagra, aminek díja volt. Be kell menned a bankba és tisztázni, mi történt.
2018. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!