Ez most komoly, hogy egy bankban időpontot kell kérnem folyószámla ügyintézéshez?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Manapság igen, leépítések voltak, az ügyintézők létszámán spórolnak a barmok, meg az őrökön.
2018. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Az csak egy kényelmi opció annak érdekében, hogy kevesebb ideig várakozz az utcáról betérő ügyfelekhez képest.

És még te vagy megsértődve...

2018. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy komolyabb hitelszerződés lepapírozása több mint fél óra. Ha nincs szerencséd akkor az előtted levő ügyfél pont ilyet intéz. De ha van időd helyben letépett sorszámmal ülni akkor nem fontos az időpont.
2018. dec. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy KELL. OTP-nél például LEHET kérni időpontot. És akkor nem kell kivárni a sort, hanem az időpont +/- 5 percben eddig mindig hívtak is. Sokszor 2 perccel az időpont előtt érkeztem, várkaozók száma 6-8 ember, simán előttük hívnak, szinte azonnal. Szóval nekem is érdekem az időpontfoglalás.
2018. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, miért vannak lepontozva a válaszok. Nem tudokolyan bankról, ahol kötelető lenne az időpontfoglalás, bemehetsz bármikor. Csak ahogy írták, az időpontosoknak nem kell kivárni a sort.
2018. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

"Nem értem, miért vannak lepontozva a válaszok"


Én értem. Sok ostoba pontozó van.

2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Jaj kedveskéim, nem látok valami jól... Nem a kis piros szívvel kell lájkolni?
2018. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egy komolyabb hitelszerződés lepapírozása több mint fél óra."


Vagy inkább több, mint 2 óra. Mi lakashitel ügyintézésre zárás előtt 2 órával mentünk (időpontra természetesen) és zárás után végeztünk. Ilyen ügyben kötelező is a sorszám, teljesen másik ügyintéző csinálja.


De a sima folyószámla ügyintézés azért nem feltétlenül kötelező a sorszám.

2018. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!