Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség paypalhasználathoz...

Margoczibere kérdése:

Segítség paypalhasználathoz eladásnál Megkell e adnom a saját kártyás bankszámla számomat a vevőnek? Kell e nekem regisztrálnom és hogyan a paypalon hogy megkapjam a pénzt? Hogyan tudom azt a saját bankomnak átküldeni vagy felvenni kézpénzben?

Figyelt kérdés
Email:margoczibere@gmail.com

#regisztráció #bankártya szám #Valuta felvétel lehetősége #fizetős- e a paypal
2018. dec. 22. 18:07
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Ugye nem az történt, hogy eladnál valamit egy magyar hirdetési oldalon, amire jelentkezett valaki angolul, hogy megvenné és Paypallal fizetne?
2018. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ne hagyja magát átverni. Fizessen csak szépen készpénzben a vevő amikor viszi az eladott árut. Semmi bankszámlázgatás, trükközés hogy küld emailben egy igazolásnak látszó hamis dokumentumot. Akinek szüksége van az antik szekrényre, az a számllításkor pengesse csak ki azt a párszázezret kápéban.
2018. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%

"még nem adtam el ,de lehet hogy tenném , ne tegyem"


NE. Még véletelen sem. Ez 100%, hogy egy átverés.

2018. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy épp átverni készülnek, DE simán van a PayPal-nak erre maximálisan biztonságos funkciója.

Fizethetnek csak a PayPal-os email címét ismerve, de be is lehet kérni a pénzt a PayPal payme-vel. Mindkét esetben a PayPal értesít ha megjött a pénz, nem az ügyfél. Azaz hiába fabrikál valami kamu emailt a vevő, ha nem küldöd az árut csak a hivatalos visszaigazolás után.

2018. dec. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!