Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalon mennyire biztonságos...

Paypalon mennyire biztonságos előre utalni küldöldre?

Figyelt kérdés

Kb 300 ezer forintot utalnék előre egy csomag miatt, és azt szeretném tudni, ha esetleg nem kapok semmit, vagy kevesebbet, esetleg mást kapok mint amit rendeltem mi a teendő?

És paypalon vissza tudom igényelni, esetleg milyen opcióim vannak ha az fent említettek lennének, és ha igen, mekkora esélyem van visszakapni a nagyobb összegű pénzt



2018. dec. 30. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Paypal-nál elvileg van visszafizetési garancia. Milyen csomagról van szó, az ebay-en vennél valamit?
2018. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol vettél valamit? Megbízható oldalon?
2018. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Neem, még nem vettem semmit, egy aprocikk hirdetési oldalon szeretnék venni valamit, és megegyeztem vele paypalos fizetésről.

Csak gondoltam megkérdezem mire figyeljek, mivel próbálhatnak átverni, vagy én mit tehetek ha esetleg átvernének

2018. dec. 31. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!