Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nál milyen hitelt tudtok...

OTP-nál milyen hitelt tudtok ajánlani? 6 hónapos munkaviszonyra "6honapja dolgozom bejelentett munkahelyen"

Figyelt kérdés
Hitel

2019. jan. 8. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Semmilyet, OTP-nél még a provident is jobb. Én egyszer vettem ott fel 3-400 ezer forint hitelt, és több, mint 2 milliót fizettem vissza, mire megszabadultam tőle. Személyi kölcsön volt, nem lakáshitel vagy ilyesmi.
2019. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Folyószámla hitelkeretet megpróbálhatod - de nem biztos, hogy fogsz kapni.

Az kevés, hogy bejelentenek a munkahelyeden, a munkabérednek a számlára kell érkeznie rendszeresen.

2019. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
6 hónapja érkezik rá... Igazából személyi kölcsönben gondolkodtam
2019. jan. 8. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, azt nem tudom, mennyit akarsz felvenni, de legegyszerűbb lenne, ha bemennél egy OTP fiókba és ott érdeklődnél, mivel se a fizetésedet, se az életkorodat nem írtad meg, azt se, hogymennyit vennél fel, mióta dolgozol (első munkahely vagy már 20 éve, csak munkanélküli is voltál közben, stb)

Ezek mind meghatározó tényezők egy kölcsön felvételénél.

2019. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21 vagyok, második munkahelyem, 6 honapja jön rendszeressen rá pénz... 1.5 milliót 4 évre

180 a fizum

2019. jan. 9. 07:14
 6/11 anonim ***** válasza:

A 180 ezer az nettó vagy bruttó?

Nagyon fiatal vagy még a bankok szemponjátból, sanszos, hogy nem adnak. Attól is függ, van-e bármilyen más törlesztésed: pl. telefon részletre, stb. Csak ismételni tudom magam: "menj be, kérdezd meg."

Ha meg kocsira kell, akkor vegyél egy olcsóbb kocsit, mert az úgyis a megvásárlás pillanatától fogva veszít az értékéből, plusz egy rakás pénz a fenntartása.

2019. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van telefonszamlam egyedul

Netto 180 ezer a fizum

2019. jan. 9. 19:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg bent a nő ajanlotta fel mikor a hitelt akartam h van ez a lehetoseg
2019. jan. 9. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:

1-es, szerintem azért lettél lepontozva, mert a 3-400 ezer ft felvételére, még 30 %-os kamatnál sem kell 2 milliót visszafizetni.

Jó eséllyel nem fizetted időben a törlesztőket, felbontották a szerződésedet, átadták követeléskezelőnek, az is rátette a munkadíját plusz felszámolták a kamatokat, stb. Talán még végrehajtási fázisba is eljutott - akkor ugye még a végrehajtó is ráteszi a maga hasznát.


400 ezer ft felvétele 4 évre (48 hónap), havi 11.600 ft-os törlesztőrészlettel, 18,7 %-os kamattal 556.800 ft-ra jön ki.

Szóval valószínűleg nem fizettél rendesen: így van? Ezért lettél lepontozva - szerintem...

2019. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és 1 ember nem tud lepontozni, ahhoz, hogy valaki 0-ára lemenjen, legalább 4-5 embernek kell lepontoznia.

Amúgyis van itt ilyen szórakozó - lehúzó brigád, de most a 2 millió miatt lettél szerintem lehúzva.

Én nem vitatom, hogy ennyit fizettél vissza, de ahhoz Neked is kellett valamit csinálni, mert alapesetben nem ennyi- itt a kalkulátor:

[link]

2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!