Visszakaphatom a pénzem?

Figyelt kérdés

Az Asos-ról rendeltem,de véletlenül rosszul adtam meg a kártya lejáratának számát.

A pénz lekerült a számláról,de a csomag azt írja,hogy érvénytelen.

Beszéltem tegnap és ma is az oldallal foglalkozókkal,akik azt mondják,hogy ők nem kapták meg a pénzt,ezért a banknál van.

Visszakaphatom a banktól ezt?

És ez magától fogják visszautalni,vagy kapcsolatba kell lépjek velük?


2019. jan. 8. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Ha rossz lejárati dátumot írtál be, akkor a fizetés nem történhetett meg, nem vonhatta le az összeget. Lehet, hogy a bank zárolt egy összeget, biztonsági/visszakövethetőségi okokból (nekem már volt ilyen, bár nem a lejárati dátumot írtam el), de az is lehet, hogy csak egy SMS-t kaptál sikertelen tranzakcióról. Ha van egy zárolt összeg, akkor keresd meg a bankot, hogy oldják fel, a szolgáltatónak igaza van, ha ő nem kapott pénzt, akkor nyilván nem tud semmit tenni.
2019. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!