Ha van providentem amit rendszeressen fizetek, de szeretnek felvenni személyi kölcsönt. Lehet felvenni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 08:18
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Amennyiben a fizetésed elég magas, és a hitebírálaton pozitívan esel át, akkor lehet. Nem zárja ki a már meglévő hiteled az újabb hitelt. Az más kérdés, hogy érdemes-e.
2019. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A providentet azért vetted fel, mert pénz szűkében voltál, ha megkapnád is, miből fizetnéd?
2019. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hozé don Padrafos ***** válasza:
83%
Persze,hogy lehet. Azt várják, hogy ne tudjál időben törleszteni, mert abból nekik plusz bevételük lesz a késedelmi kamatokkal. Ugye nem TV-re kell? Én csak orvosi kezelésre vennék fel kölcsönt, ha nem tudnám kifizetni, és valakinek az élete múlna rajta. Egyébként meg száraz kenyéren élnék inkább, ha nincs pénzem, de akkor sem vennék fel kölcsönt.
2019. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Havi törlesztők összege, illetve levonások, nem haladhatja meg a fizetésed 50%-át.

De ha kérsz hitelkiváltó kölcsönt banknál, ott tudsz szabadrészt is kérni. Így ezáltal egy banknak fogsz törleszteni és lehet kedvezőbb feltételekkel, mintha kettőnek. Provident szerintem a heti kifizetéssel nem a legszuperebb. Érdemes legalább csak ajánlatot kérni, azzal nem veszíthetsz.

2019. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!