016rocky016 kérdése:

Kilakoltathatnak oxigén palack használata mellett?

Figyelt kérdés

Oxigén palackot használok, kereset kiesése miatt fizetni nem tudom hiteleimet, elmaradásaimat. 2 nap múlva indul a házam árverése. A kilakoltatási monotórium az érvényes ? Nem lakolhatnak ki április 30 ig ? Még egy kérdésem lenne mivel súlyos 4. stádiumban lévő tüdőbetegségem van , Önkormányzatot kérhetem lakhatás biztosítására? vagy jogosan tesznek ki 3 oxigén palackkal majd az utcára?

Köszönöm



2019. jan. 16. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mi köze van az oxigénnek ahhoz, hogy nem fizetted a lakbért????

Jogosan tesznek ki!

2019. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olvasd el újra. súlyos tüdőbeteg vagyok, dolgozni nem tudok.
2019. jan. 16. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos kilakoltathatnak teljesen jogosan, hiszen hitelelmaradásod van. Feltételezem, hogy le vagy százalékolva. Én azt tanácsolom, hogy menj be a lakóhelyedhez lévő önkormányzathoz, és sürgősségi alapon igényelj szükséglakást. Szerintem az állapotodat figyelembe véve segíteni fognak. Lehet egy kis szoba-konyhás lakást tudnak adni, de legalább nem az utcán vagy.
2019. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Persze, semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. A hitelt valahogy megkaptad, nem? Vagy akkor nem voltál leszázalékolva? :)
2019. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen ki.
2019. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Áprilisig nem rakhatnak ki, téli moratórium van. Utána viszont igen. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy el is tudják adni most a házadat, amióta a becsérték 100%-a a minimálár, eléggé lehaltak a vidéki árverések.


Addig is önkormányzathoz vagy rokonokhoz fordulhatsz segítségért.

2019. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xswerdy ***** válasza:
87%
az árverés eleve 2 hónap, amíg lezárul. Utána egy hónapon belül kell fizetnie a vevőnek, aztán a végrehajtó értesít, hogy eladta, és majd az után kell záros határidőn belül költöznöd. Szóval ez már eleve április után lesz esedékes. De az önkormányzatot azért ne akkor kezd el keresni.
2019. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
COPD mi? A sok bagózás.
2019. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!