Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok utánajárni, hogy...

Hogy tudok utánajárni, hogy egy gyanús kifizetés a számlámon pontosan kinek ment?

Figyelt kérdés

OTP számlám van, és ez látható a részleteknél:


Tranzakció részletes adatai

Forgalom típusa VÁSÁRLÁS KÁRTYÁVAL

Könyvelési dátum 2019.01.21.

Értéknap 2019.01.21.

Összeg -*******************

Új könyvelt egyenleg *******************

Közlemény OTPMOBL*128 2019.01.18 **********

Banki tranzakció azonosító ****


Hogyan lehet ennél részletesebb információhoz jutni arról, hogy pontosan kinek lett ez a pénz kifizetve?



2019. jan. 23. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre a Simple mobilalkalmazással vettél valamit 18-án, vagy a Simple fizetési rendszeren keresztül fizettél kártyával. Az biztos, hogy az OTP Mobil Kft. terhelte meg a kártyád, ők üzemeltetik a Simple alkalmazást, illetve a Simple fizetési rendszert is. Ha ezután sem világos, akkor érdemes őket megkeresni.
2019. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nehogy felhívd a bankod, esetleg személyesen bemenj.
2019. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem ez úgy a Simple, hogy nem mint a Simple alkalmazás, hanem a Simple, mint a fizetési rendszer. Amit elég sok webshop is használ. Hogy ez a 128 mit jelent, azt nyilván a Simple tudná megmondani (nem tudom, hogy kiadhatja-e). Nekem pl olyan van, hogy OTPMOBL*TIXA.HU, ahol egyértelmű, hogy hol vettem egy jegyet.
2019. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szipák válasza:

Esetemben a magyarinda.hu rendelés fizetése jelent meg így a kivonatban.


Valóban a Simple fizetési rendszeren keresztül fizettem. (Nem a mobilalkalmazással.)


Azt sajnos nem tudom, hogy más szolgáltató is szerepelhet-e náluk ezzel a 128-as kóddal.

2021. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!