Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megrendeltem az új bankkártyám...

Megrendeltem az új bankkártyámat, de a régi még használatban van. Ha az új kártyát aktiválom, utána a régi bankkártyámat nem fogom tudni használni?

Figyelt kérdés
Sajnos megadtam a bankkártya-adataimat az interneten és minden hónapban vonnának le róla pénz, mert ahova regisztráltam, ott automatikusan meghosszabbítja havi fizetést. Sajnos már nem használom az oldalt, de kikapcsolni se tudom az automatikus pénzleemelést. Bementem a bankba (OTP Bank), ahol egy hölgy tájékoztatott arról, hogy ha új kártyát csináltatok, akkor megszűnik a leemelés a számlámról (Mivel csak a bankkártya-adataimat adtam meg.). Megrendeltem az új kártyát, de az lenne a kérdésem, hogy ha megjön az új bankkártya és aktiválom, akkor ugye a régi bankkártyát már nem tudom használni?

2019. jan. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
eltaláltad
2019. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igazán jó hír! Köszi! :)
2019. jan. 23. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a bank nem tudja megszüntetni az automatikus pénzleemelést.
2019. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, tehát nincs miért aggódnom, igaz?:D
2019. jan. 23. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!