Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most tudtam meg, hogy van egy...

Most tudtam meg, hogy van egy ingatlan a nevemen, igy a CSokot nem tudom igényelni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Aktuális lett a lakásvásárlás párommal,dr a kinézett házra nem tudunk csokot igényelni,mivel szüleim gyerek koromba vettek nekem házat a falujukba. Haszonélvezet is van rajta. Nem akarják h vissza adjam,azt akarják költözzünk oda.

De akkor fel kéne adni a munkát ebbe a városba ahol vagyunk,jol keresünk,a csok jol jött volna az önerönk mellé minél kevesebb legyen a hitel.


2019. febr. 4. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell döntened.
2019. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, pl eladhatod...
2019. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a ház kell amit szüleim vettek nekem kiskoromba. Ott alig van munka a környéken,bölcsi sincs,párom onnan nem tudna bejárni ide,és én is még tudok a terhesség ellenére dolgozni a jelenlegi helyemen.


De h szabaduljak egy haszonélvezettel terhelt háztól?

2019. febr. 4. 18:40
 4/20 A kérdező kommentje:
Mondtam anyáméknak hogy h vissza ajándékozom nekik,de nem fogadják el.
2019. febr. 4. 18:41
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Ráiratod szüleid nevére.
2019. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ki a haszonélvező?
2019. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Anyámék
2019. febr. 4. 18:43
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyes szülők képtelenek felismerni, hogy esetleg a gyerekük nem arra vágyik, amire ők. Így lesz az eredeti jószándékból családi feszültség.
2019. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát akkor rá kell venned a szüleidet, hogy lemondjanak a haszonélvezeti jogukról, hogy el tudd adni a házat.

Megmondod neki, hogy így se-úgy se költöztök oda, tehát akkor meg feleslegesen van ott egy ingatlanod.

2019. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
"De h szabaduljak egy haszonélvezettel terhelt háztól?" - mint említettem, eladod... igaz, jóval alacsonyabb áron, mint ha nem lenne haszonélvezettel terhelt, de még mindig nem negatív szám.
2019. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!