Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az istenért von le valami...

Mi az istenért von le valami pénzt az OTP kártyámról? Tegnap 370Ft volt rajta most 225Ft. De máskor 1000 forintok eltűnnek róla. WTF?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Who te tuck. Ha már arra képtelen vagy, hogy beírd a keresőbe. Hát hogy mit is jelenthet, azt rád bízom.

Számlatörténetben minden le van írva. Ott nézelődj.

2019. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de nem kaptál esetleg valami sms-t, aminek sok lehet a díja esetleg a szerződésed szerint is? (Mondom, nem tudom)
2019. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem kapok. Tudom mire vagyok feliratkozva. Spotify és kész de mégsem értem mik ezek a levonások.
2019. febr. 5. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A számlakivonatodon minden levonás szerepel, javaslom, hogy ott nézd meg.
2019. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Van netbank hozzáférésed vagy csak sms-ekből tájékozódsz? Ha van netbankod, akkor lépj be és ott pontosan fogod látni, mikor mire vontak.
2019. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Kezelési díjak, számlavezetési díj, kártyadíj, utalásnál is vonhat le. Be kell menni megkérdezni, konkrétan milyen díjak vonatkoznak a számládra, de szerintem mindent közöltek veled, illetve a szerződésben is benne van, amit alá írtál.
2019. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!