Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki átutalás mennyi időt...

Banki átutalás mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Visszaküldtem egy internetről rendelt terméke. Ma pedig kaptam egy értesítést az online áruháztól, hogy a tegnapi nap folyamán az átutalás megtörtént a velük szerződésben lévő bankrészéről, viszont a pénz még nem jelent meg a számlámon. Ez normális, hogy ennyit késik? Jó számlaszámot adtam meg, leellenőriztem. Mikor kezdhetek el aggódni?

2019. febr. 7. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Most kezdj el aggódni 2 percen belül.
2019. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Webáruházban dolgozom. Ha vissza kell utalnunk pénzt, haladéktalanul megtesszük, de az ügyfél számláján van amikor csak két hét múlva jelenik meg. Mi meg magyarázkodhatunk, mert nem nagyon hiszik el. És igazuk van, mert ez nem normális. Mi meg bosszankodunk, mert úgy veszítünk el ügyfelet, hogy mi is csak elszenvedői vagyunk a dolognak.

Állítólag nagy változás lesz pár hónapon belül, s egy utalás csak másodpercek kérdése lesz.

2019. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ, ment a zöld kéz😊
2019. febr. 7. 10:18
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Sajnos tényleg több nap simán lehet, mire megérkezik vissza a pénz, és addig is nézzed mi hol tart. Elvileg küldenek a visszaküldésről is egy email-t, hogy beérkezett, aztán elfogadták és az egész folyamatról, arról is amikor az összeget visszautalták.
2019. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!