Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nézem itt ezen a Smartbróker...

Nézem itt ezen a Smartbróker alkalmazáson hogy mennek le meg fel ezek az árfolyamok, van értelme értékpapírszámlát nyitnom és venni ilyeneket ha nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy kicsit olvass utána a témának és semmiképpen ne ugorj fejest valami marhaságba!

Alapszabály, hogy befektetésnél csak olyan konstrukcióban szabad gondolkozni, aminek az alapjait értjük, tisztában vagyunk az alapvető összefüggésekkel, átlátjuk a költségszerkezetét és egyáltalán azt, hogy mi miért történik.

Nulla tudással aktívan kereskedni semmiképpen nem tanácsos! De én még befektetési jegyet sem vennék minimális háttértudás nélkül.

Szerintem kicsit kerülj képbe, addig meg marad az állampapír meg a betétlekötés, azokhoz sok tudás nem kell.

2019. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!