Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti bevállalnátok 2 gyerekre a...

Ti bevállalnátok 2 gyerekre a csokot, ha másfél éve nem jönne a baba?

Figyelt kérdés

Légyszi, csak igennel vagy nemmel válaszoljatok.


A kérdés a következő: Előre bevállalnád-e 2 gyerekre (még nem született meg egyik sem) a csokot, ha így sikerülne lakáshoz jutni? 1,5 éve nem jön a baba, a férfival minden rendben, a nőnek vannak hormonproblémái, de szed rá gyógyszereket, és nagyon reménykednek benne, hogy összejön a baba, akár lombikkal. 2,6 milliót (plusz büntetőkamat) kellene visszafizetni 8 év múlva, ha nem lesz meg a 2 gyerek.


2019. febr. 17. 12:22
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
NEM!
2019. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2019. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem, és "csok" indokkal nem is szeretnék gyereket (mondjuk én amúgy sem).
2019. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy a csok miatt akarnak gyereket. Nem is értem miért kell ezt feltételezni, egyébként 3-4 gyereket szeretnének.
2019. febr. 17. 12:29
 5/30 anonim válasza:
100%
Nem!
2019. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Nem!

A leírásod alapján azt gondolom, hogy a CSOK miatt akarsz gyereket. Ez milyen dolog??

Szegény gyerek... Férjem is, én is két helyen dolgozunk, rakjuk a fundamentát évek óta, eszünkbe sem jutna a CSOK, ezt az veszi be, aki igen idióta! Mögé kellene nézni, nem csak a milliókat meglátni ebből az egészből!

2019. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez igen, gratulálok. Okos vagy, ha a leírásomból azt gondolod, hogy a csok miatt akarok gyereket. Először is nem is rólam van szó, másodszor pedig baromira tévedsz, ezért kértem, hogy csak igennel és nemmel válaszoljatok, mivel gondoltam, hogy majd jön a sok hozzáértő okoskodó válasz..
2019. febr. 17. 12:41
 8/30 anonim válasza:
67%
Ha nem a CSOK miatt akarnak gyereket akkor eleve hogy jon a kerdesbe a CSOK?!
2019. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
97%

Semmiképp sem!!!

Vállaljátok majd, ha az első tuti úton van, de így ez egy orosz rulett, amibe tönkre is mehettek könnyen.

2019. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

Okoskodó??

Akkor a kérdésedben miért emelted ki a CSOK- ot? Anélkül már nem is kell gyerek? 🤣

Ha nem a CSOK lenne a központi téma a gondolataidnak, akkor simán gyerekkel is mehetett volna a kérdés. De te CSOK - oztál.

2019. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!