Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Euro alapú számla csatolása...

Euro alapú számla csatolása paypal-hoz, hogy működik?

Figyelt kérdés

Kint dolgoztam Németországban pár hónapot még tavaly és kinti számlán van azóta is a fizetésem. Most szeretném átutalni itthoni Ft alapúra. Kártyával akartam, de nem tudom hozzárendelni a német bankkártyám a paypal-hoz, mert nem lehet online vásárláshoz használni. Ezért szeretném magát a számlát, viszont csak Ft és USD alapú számlát enged. Egy két kérdést találtam itt ahol írták, hogy átváltja így úgy, de konkrétumot nem írt senki.



Esetleg valakinek van tapasztalata ebben.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 20. 14:03
 1/1 Hintalow ***** válasza:

Magyar regisztrációs paypal fiókod van, amihez csak magyar vagy amerikai bankszámlát lehet hozzáadni (ès kifizetèst is forintban teljesìt ilyenre a paypal)

Ahhoz, hogy az eurós számlád hozzá tudd adni, egy nèmet reg kène, nèmet mailcìmmel, nèmet ip-ről (egyèb feltètel elkèpzelhető, sajnos nem ismerem jobban a nèmet paypal szabályozást) de ez rizikós, mert egy szemèlynek csak egy magán ès cèges regje lehet, ha kiszúrja az automatika, ès korlátozzák valamelyiket, akkor nono pènz.

Szerintem vagy keress ismerőst, akinek van nèmet paypalja, vagy kèrd ki magyar számlára (sajnos itt benyelsz egy árfolyamvesztesèget, mert a paypal a saját napi árfolyamán fogja váltani)

2019. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!