Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlámat zárolták...

Paypal számlámat zárolták hetekkel ezelőtt és mai napig nem engedi kivenni a pénzemet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elküldtem az azonosítómat hetekkel ezelőtt a paypal oldalán, hetente írok nekik emailt, kérdőre vonva angolul, hogy mi a probléma?.. válasz nem jön, csak az automata levél. Hiába írják nagy betűkkel, hogy 24 órán belül válaszolnak a kérdésre, nagy kamu. Szóval nem tudom mit csináljak, de hetek óta nem tudom kivenni a saját pénzemet. :( ahogy belépek kiírja, hogy probléma van a fiókkal, rámegyek arra, hogy probléma megoldása és kiírja, hogy köszönik az elküldött információt, pár napon belül értesítenek..

( hetekkel ezelőtt küldtem el )

Esetleg nem tudtok egy email címet? Magyar ügyfélszolgálata nincs? Keresgéltem, de konkrét címet sehol sem találtam.

Köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 22. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eladtál valamit akkor szokták zárolni a pénzt, hogy ha mégsem küldted el a terméket akkor vissza tudják küldni a pénzt a vevőnek.
2019. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem adtam el semmit. Pénzt fogadtam online munkáért amit utaltak. Azután lett zárolva. Kb.. De ennek is több hete. Ismerek mást is aki ugyanerről a helyről fogadott utalást gond nélkül. :(
2019. febr. 25. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen nagyobb összeg érkezik a Payp-ra, ami nem megszokott összeg, akkor szokták így zárolni.

Sima email us verzión kívül azt tudom javasolni, hívd fel őket.

Magyar ügyfélszolgálata természetesen nincs.

2019. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok annyira angolul, hogy hosszabb párbeszédet folytassak. Több tíz ezrem ugrott ezáltal, mert azóta se reagálnak semmire.. :(
2019. márc. 19. 23:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Mai napig nem tudom kivenni a pénzem. Elküldtem a személyes iratokat, emailt is rengeteget..soha nem kaptam választ, csak az automata levelet. :/
2019. ápr. 27. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:
talán keress valakit, aki ért angolul és írjatok az ügyfélszolgálatnak
2019. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam már nekik nem egyszer, nem kétszer.. angolul és értelmesen. De sztem ezt a pénzt buktam.
2019. máj. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!