A 10 millió kamatmentes családtamogato hitelt ti. Hogy értelmeztetek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk mi csak 2020 ba tudnánk igényelni mert akkora. Lesz még a 3 év munkaviszony de tegyük fel 2019 decberbe. Születik. A. Gyerek az meg beleszamit vagy a hitel igénylése után kell. Születnie 5 éven belül??

2019. febr. 24. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Találgathatunk itt holnapig, de ezt még senki nem tudja, mert csak pár infót csepegtettek. Várd ki, amíg biztos lesz meg végleges, addig hiába mondunk mi bármit.
2019. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Azt már tudjuk, hogy az első gyereknek a programba való belépés (valószínűleg a hitel jóváhagyása) után 5 éven belül kell megszületnie,"


A jelenlegi állás alapján csak a hitel felvétele után született gyerek számít.

2019. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy olyan is van írva hogy a 2019 jul 1 után. Született gyerekek számítanak. Most ha jul 2.an születik. A gyereked és te jul. 3n.veszed igénybe a konstrukciót. Akkor megint nem. Számít? 😀
2019. febr. 25. 04:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Fontos tudni, hogy kizárólag a 2019. július 1. után született gyermekek számítanak a program szempontjából, vagyis hiába van már két gyermeke egy családnak, az újabb vállalt gyermeket mindössze a 36 hónapos törlesztési moratóriummal honorálja az állam.
2019. febr. 25. 05:24
 5/9 anonim ***** válasza:

"vagyis hiába van már két gyermeke egy családnak, az újabb vállalt gyermeket mindössze a 36 hónapos törlesztési moratóriummal honorálja az állam."


Igen nekünk pl van már két pici és talán lenne harmadik is majd.

Nézhetem úgy, hogy a pohár félig üres, de úgy is, hogy félig tele. Mert azért nézzük már meg mennyibe kerül 10 milla szabad felhasználású hitel!


Szóval már egy gyereknél is óriási segítség. Lenne! De valami apró feltétel miatt mi tuti kimaradunk ahogy a csokbol is :)

2019. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emeld ki még 20x, akkor is találgatás marad, amíg ki nem jön a törvény.
2019. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor. Meg 19x megtehetem köszönöm az engedelyed pistike
2019. febr. 27. 08:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd is meg. Én azt hallottam képzeld, hogy bárki felveheti, és vissza sem kell fizetni amúgy.
2019. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor már értem h miért itt éled ki magad ha már ilyeneket hallasz biztos csak a gyakori kérdéseken válaszolnak neked 😂😂
2019. febr. 27. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!