Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Normális hogy az erste havi 1...

Normális hogy az erste havi 1 matyit, bankkártakibocsátás évfordulóján pedig 5öt levon?

Figyelt kérdés
évente 17 ropi csak hogy náluk vagyok, kamatadó, meg tranzakciós levonásokról nem szólva. Kérdem nektek is így van, vagy csak én vagyok hülyének nézve?

2019. febr. 27. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A bank nem jótékonysági szervezet. Van díja. Nem tudtad?
2019. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem én minden bank lehúzza az ügyfelet, de kérdésem az, hogy engem különösen-e? (hozzátok viszonyítva)
2019. febr. 27. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a balek, én nem Erstés vagyok, s az én bankom 10 ropinál is bőven keevesebbet húz le rólam.
2019. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en bankom evi 15-ot von le.
2019. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok.


Én is erstes vagyok de más típusú számlám van.

Ha más számlacsomagot nem találsz náluk ami jobb akkor bankot kellene váltani.

2019. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hülyének néznek, hülye is vagy. A bank mindig az üzletszabályzat/hirdetmény szerinti díjakat terheli, attól soha nem tér el. És bármilyen meglepő, ezek nem államtitkok, hanem nyilvános infók, kint vannak a honlapon, ráadásul rendszeresen frissülnek. Csodák csodájára ebből kiderülnek a különböző csodák: díjak, feltételek, minden.

Ha az olvasás is nehezen megy, kérd meg egy pajtásodat, hogy olvassa fel neked, ha még az értelmezés is nehezen megy, akkor a bankfiókban kérhetsz segítséget.

2019. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!