Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Grupama perfekt plusz életiv...

MorciuszMaximusz kérdése:

Grupama perfekt plusz életiv befektetés felmondás lehetséges (30 napon belül vagyok)?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon az OTP-ben a kedves hölgy rábeszélt egy perfekt plusz unit linked alapú befektetésre. Viszont tüzetesebben átnézve a szerződést azt láttam, hogy valószinűleg egy nagy lehúzás az egész. 40 ezer ft-os havi dijjal kötöttem de azt látom a feltételekből (visszavásárlás TKM stb, hogy egy óriási lehúzás, főleg, hogy 4 évre szerettem volna maximum befektetniés 10 éves a szerződés) Kaptam biztositási kötvényt is, amin az áll, hogy 30 napon belül indoklás nélkül felmondhatom a szerződést. Érdemes-e felmondanom, ha igen, hogyan tudom ezt megtenni? Van-e ennek extra költsége? (10 ezer ft ot olvastam, amit a hülyeségemért hajlandó vagyok kifizetni) Eddig befizetés még nem teljesült.

2019. márc. 7. 01:38
 1/2 Bak Norbert ***** válasza:
Felmondhatod 30 napon belül.
2019. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felmondhatod, persze!
2019. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!