Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok utalni ha nincs...

Hogyan tudok utalni ha nincs bankszámlám?

Figyelt kérdés
Nincs számlám és nem is lesz fiatalkorú vagyok meg felesleges de utalnom kell Unicredit bankos számlára de 100kmes körzetbe nincs bankfiók se. Hogyan tudok penzt utalni akkor?
2019. márc. 8. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

szülő, rokon, barát, szomszéd, jó fej tanár.


kp-t odaadod, ők meg elutalják és a megjegyzés mezőbe beírják a neved vagy akármit.

2019. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy édesanyámnak rendelek valamit meg így ez a rokon dolog nem elérhető.
2019. márc. 8. 08:27
 3/11 anonim válasza:
0%
Én bemegyek a bankba hogy xxxxx számlára szeretnék befizetni. Működik otp
2019. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. Köszönöm akkor
2019. márc. 8. 08:53
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

A 3-as hülyeséget beszél.

Ha nincs számlád az OTP-nél, akkor onnan nem tudsz az Unicreditbe utalni.

Ami a te helyzetben megoldás, az a postai "rózsaszín csekk" (átutalási megbízás)

2019. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a rózsaszín csekk piszok drága: nem tudom, mennyi pénzt akarsz utalni, de 10.000 ft-ig 800 ft-ba kerül a feladása, 10.000 ft felett pedig 1.370 ft.


Szerintem, így az internet világában mégiscsak az lenne a legegyszerűbb megoldás, hogy nyitsz egy bankszámlát: OTP Junior 0 ft számlavezetési díj, 0 ft éves kártyadíj, netbankon keresztül bármikor utalhatsz - mondjuk az már nem ingyenes, de 2 féle számlacsomag van, kiválasztod a Neked megfelelőt.


A bankszámla nyitáshoz kell egy szülő +személyi, lakcímkártya és ne felejtsetek el netbankos szerződést is kötni - akkor otthonról, kényelmesen utalhatsz.

2019. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen hívtam az OTP nem lehet csak ha van számlám. Nyilván még nem akarok nyitni számlát. Ez a rózsaszín csekkes dolog nem tálaltam rá a neten. Betudnád linkelni?
2019. márc. 8. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

posta.hu oldalán - Díjszabások - Küldeményforgalmi díjszabás - belföldi és nemzetközi postai díjak kivonata - Belföldi postai díjak és azért sem találod, mert az UTALVÁNY-nál kell nézni

[link]

2019. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha "készpénzzel utalnál", kizárólag abba a bankba tudod ezt megtenni, ahol a másik fél számlája vezetve van.
2019. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De írta a kérdező, hogy 100KM-ES KÖRZETBEN NINCS BANKFIÓKJA!


Hogy menne már be befizetni.

2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!