Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitel birlatnál számit...

Lakáshitel birlatnál számit hogy az albérletet a bankszámlámról fizettem?

Figyelt kérdés

Ugyanis nézik az állandó költségeket, ami hitelbirálatnál csökkenti a havi keresetemet.

Ilyen pl a diákhitel is.


De ilyen az albárleti dijam is? Elvileg amikor meglesz az uj lakás már nem fizetem tovább! Nincs nagyon bejelentve hogy albérletben vagyok, az csak egy név akinek utalok.


köszi


2019. márc. 10. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi ott voltunk személyesen, amikor átnézték a havi rendszeres utalásainkat, és elmondtuk, hogy az egyes tételek mire vonatkoztak. Az albérletet nem fogja figyelembe venni, viszont a diákhitelt (vagy a folyószámla hitelkeretet, autós hitelt, ha esetleg adóstárs vagy valaki más bármilyen hitelében) azt biztosan figyelembe veszik.
2019. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!