Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telefont tudok venni részletre...

Telefont tudok venni részletre jövedelem igazolás nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs munkahelyem ezért nem tudok jövedelem igazolást vinni. A bankszámlámra szokott pénz érkezni, innen-onnan. Vissza tudnám fizetni, maximum 150 ezer forintról lenne szó.


Auchan oney oldalán ezt olvastam:


"– amennyiben munkáltatói igazolás nem áll rendelkezésre - a NAV által érkeztetett előző évi SZJA - bevallás vagy NAV jövedelemigazolás"


Adóbevallásom volt az utóbbi 2 évre diákmunkákból, kb. 800ezer forint egy évbe.



2019. márc. 14. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak besétáltam a telekom boltba és elhoztam. Semmit sem kértek, csak személyi igazolványt. Igaz, hogy én már hosszú évek óta pontos előfizetőjük vagyok.
2019. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bankszámlakivonat nem jó? Az utóbbi 3 hónapban össz. 1 millió érkezett a számlámra
2019. márc. 14. 13:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt hitelem ezért azt nem tudom megcsinálni
2019. márc. 14. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Uj ugyfelkent kernek eloleget de en tobbszor vettem szolgaltatonal reszletre de sose kertek. Hitelnek szoktak kerni, de ott bank is intezi (aruhitel)
2019. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Na, most az előbb még egy évben 800 ezret kerestél DIÁKMUNKÁVAL, most meg 3 hónap alatt 1 millió jött be a számládra?

És 1 millió ft-ból nem tudsz venni egy 150 ezres telefont? :D

Már ne is haragudj, de kicsit össze-vissza beszélsz - és akkor finoman fogalmaztam.


Nem fogják elfogadni.

A NAV igazolás arra vonatkozik, hogy ha valaki vállalkozó, akkor nincs munkáltatói igazolása, hanem csak a NAV tudja igazolni a jövedelmet.


Ha tudnád fizetni, akkor tegyél össze annyi pénzt vagy vegyél olcsóbb telefont.

Nekem Xiaomi Redmi 6A-m van, 16 GB-os, elég sok minent tud - mindezt 30 ezerért :-)

2019. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs keresetem. 1 milliot a baratom utalta lakasfelujjitasra es szamlakra el is ment.
2019. márc. 14. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki jovedelem nelkul vesz telefont hitelre az nem normalis nagyon remelem hogy troll vagy
2019. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll:D van penzem diakmunkakbol, ma is megyek ejszakai munkara, csak a diakmunka penz nem szamit jovedelemnek. Viszont most nincs hirtelen 150ezrem, mert a sporolt penzem jogsira koltottem, de reszletekbe nem lenne gond kifizetni.
2019. márc. 14. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy heti jovedelmed, ennyiert vegyel telefont
2019. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, kérdező, az nagyon szuper, hogy dolgozol, az is, hogy egyről a kettőre akarsz jutni - így összespóroltál egy jogsira. Ezek szerint spórolni is tudsz - ezért továbbra sem értem , hogy minek Neked egy 150 ezres telefon?? Ha nincs rá való, akkor vegyél olcsóbbat.

Van olyan 64 GB Xiaomi Note5 60-70 ezerért, hogy csak bámulják a jól kereső képviselők a gyerekemet, hogy mennyit tud az a telefon. Nézz körül, vegyél olcsóbbat.

2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!