Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jellemzően kik a Provident /...

Jellemzően kik a Provident / Cofidis stb ügyfelei?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fel nem tudom ésszel fogni hogyan lehet tvre nyaralásra karácsonyi ajándékra meg spirituális tanfolyamra vagy tizenéves premium autóra stb. kölcsönt felvenni.


Jellemzően mely társadalmi rétegek, milyen típusú emberek azok akik örömmel rohannak kölcsönt felvenni mondjuk 500Kt aztán fizetik vissza a 900at? Vagy többet.


2019. márc. 28. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Te is tudod a választ. Alacsony keresetű kis prolik, akik több pénzt akarnak elkölteni mint amijük van.
2019. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
akiknek hitel kell, tudod akinek tej kell az nem hitel intézetbe megy
2019. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus prolik, akik ideig óráig gazdagnak akarnak látszani, át akarják élni azt a felhőtlen érzést, hogy "igen, meg tudom venni azt a 200ezres TV-t/laptopot/telefont".


Ilyen hitelből sosem tanfolyam vagy valami munkaeszköz lesz kifizetve, mindig valami tartós fogyasztási cikk, ami pillanatnyi örömet okoz a prolinak. Szánalmas.

2019. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom, mennyivel kisebb proli az, aki meg 1-2 elhintett információ alapján egyből a legrosszabbat feltételezi a másikról :D
2019. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megneztem, provident 500 ezer hitel 2 evre: 24,8% THM. OTP 500 ezer hitel 2 evre: 18,7% THM.


Havi kb. 1200 forinttal nagyobb a torleszto, nincs nagy kulonbseg. Tehat ugyanaz veszi fel aki mashol a szemlyi kolcsont.

2019. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok, azért is írtam így. ezek nem néztek utána semminek, csak a kérdésekből és a többi válaszból kb. annyit tudok leszűrni, hogy a reklámok alapján vonták le azt a következtetést, hogy a provident és cofidis kb. boldog-boldogtalannak nulla feltétellel odaadja a pénzt, akik természetesen nyaralásra meg ilyesmire vennék fel, mint a reklámban...:D


aztán valójában meg kb. semmi különbség nincs a többi hitelhez képest...valamennyivel lazább feltételek cserébe magasabb kamat.


igazából az is lehetne proli, aki egész életében gürizik valamiért, mert fél, hogy a fejére nőne az adósság, és nem tudná kezelni :D


ettől függetlenül meg csomó ember észérvekkel, átgondolva vesz fel hitelt akár e kettőtől is...felesleges általánosítani.

2019. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Türelmetlen emberek, akik nem akarnak félretenni pénzt havonta három évig, hanem felveszik most a kívánt összeget, amit jóesetben fizetnek három évig + a kamatokat a türelnetlenségük miatt. "ide nekem mindent most azonnal rövid az élet nincs időm sem türelnem várni"
2019. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es életfelfogás kérdése, lehet így is nézni. elhatározod, hogy 3 évig gyűjtessz valamire, de 2,5 év után mondjuk közbejön egy olyan tényező, ami miatt semmi értelme nem lesz tovább gyűjteni az adott dologra.
2019. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MancsWolf ***** válasza:
54%

Csodálatos emberek. Folyik a sz@r a szátokból. Úgy könnyű hogy apuci meg anyuci megvesz mindent.

Új albérlet, kell hűtő, mosógép, porszívó. Gyűjthetek 3 évig és addig konzervet eszek, koszos ruhába járok és nem takarítok. Reális. Vagy megveszem egybe ami kell, és szépen nyugodtan 10 hónap alatt havi 22ezerrel kifizetem 0% THM el. Logika.

2020. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!