Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Angliából mennyi idő alatt jön meg a pénzem? Csütörtök délben utalták.

Keress kérdéseket hasonló témában: Fddfhh

ápr. 7. 10:36  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Közben kiderült,hogy pénteken történt az utalás. :) Egyébként a bet365 utalt nekem...

# 1/5Időpont ápr. 7. 10:43 Privát üzenet
Ha elutalták akkor mi a kérdés?

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 7. 10:58 Privát üzenet
A jövő hét első felében várható.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 7. 11:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ma 10:58

Az hogy !!!! KB !!!! mikorra ér ide...

# 4/5Időpont ápr. 7. 11:14 Privát üzenet
Szerda-csütörtök kb.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 7. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Angliából szombaton utalnak nekem pénzt bankszámlára, akkor az csak munkanapon érkezik meg? És munkanapokon mikor?
Ha csütörtök este utalnak Norvég számláról, akkor valószínűleg melyik nap fog megérkezni az OTP-s számlámra?
Angliából akarok küldeni haza pénzt, OTP bank os vagyok. A szamlaszamomnál melyik egészíti ki a SORT code-t?
Üdv Hataköltöztem Angliából. Van egy Angol autóm, amit hitelre vettem odakint, és meg van belőle hatra Viszont az itteni fizetésből nem fogom tudni folytatni Itthon lesz valami...
Egyik ügyfelem. (Csütörtök délelött) a budapest bankbòl fizetne be az én otp-s szàmlàmra, NEtörténnesal menne kb mikorra vàrhatom, hogy megérkezzen a pénz a szamlamra?
Angliabol hogyan lehet penzt kuldeni Romaniaba?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!