Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az hogy lehet hogy OTP junior...

Az hogy lehet hogy OTP junior bankkártyával mínuszba mentem?

Figyelt kérdés
Elvileg azt mondták hogy nem tudok vele mínuszba menni most meg azt nézem hogy olyan cuccokért von le pénzt amit nem is kértem (pl HAVIDÍJ,ÜZENET DÍJ,)mit csináljak?hogy tudom ezeket lemondani?hogy tudom visszaszerezni azt a pénzt amit a semmiért vontak le?

2019. ápr. 8. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még valami olyasmit ír hogy valami 21 DB sms miatt levont 567 FT-t pedig én nem küldtem semmi sms-t.ilyenkor mi van?
2019. ápr. 8. 21:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem te küldték sms-t hanem ők neked, aminek díja van. bemész a fiókba és minden ilyen fizetős frászkarikát lemondasz.
2019. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszi tudnál segíteni hogy hol tudom a fiókon belül ezeket lemondani?(eléggé kezdő vagyok még ebbe)
2019. ápr. 9. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem a bankfiókba. Tehát ahol igényelted a kártyát. Húzol számot az ügyintézőhöz viszed a szerződés papírokat és elmondod hogy mit szeretnél. Bár lehet hogy internetbankon is le lehet ezeket mondani, de ebbe nem vagyok biztos.
2019. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!