Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy olyan kèrdesem lenne,...

Egy olyan kèrdesem lenne, hogy èn külföldi kàrtyàval Romàniàban tudok kèzpènzt kivenni?

Figyelt kérdés
Nèmetorszàgban dolgozom ès nekem mindig arra jön a fizetèsem. Maestro kàrtyàròl van szò. Azok az illetők akik nem tudnak normàlis egyenes vàlaszt adni kèrem kimeljenek.

2019. ápr. 9. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen igen és fizethetsz itt ott, ahol a Maestro-t elfogadják. Ebből a szempontból sokkal jobb a Visa vagy a Mastercard, mert nem mindenhol lehet Maestroval fizetni, de az ATM-ek az összes kártyatíoust támogatják általában. Azt még nézd meg, hogy szólnod kell-e ilyenkor a bankodnak, nehogy letiltsák. Én ír banknál vagyok és ha utazom, be kell jelölnöm online bankingen keresztül, hogy hová megyek és mennyi időre, ami pl. az előző (angol) banknál nem volt követelmény.
2019. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen tudsz,csak érdemes utána nézni hogy melyik automatát használd mert jelentős kezelési költség különbség van a bankok között.Gyere költekezz nyugodtan.
2019. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!