Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő? Nemrég olvastam...

Mi a teendő? Nemrég olvastam hogy minden banknál lesz ilyen adategyeztetés, (én otp nél vagyok) az mit takar és milyen dokumentumok kellenek hozzá és ellehet az internetbankba is intézni

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az internetbankban elintézni.


Ez ugyan MKB bank, de itt részletesen el tudsz olvasni mindent:


[link]


[link]

2019. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anyám! Még mit találnak ki, amivel az életünket csak nehezítik, a terroristák, pénzt mosók pedig megoldják majd másképp?

A tököm már tele van ezzel az országgal...

2019. ápr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a posta küldött smst, hogy menjek be adategyeztetni, hogy tudjam tovább használni a számlát, nem volt szó netbankos lehetőségről. A bankom még nem szólt, de gondolom, személyesen lehet ezt csak intézni.
2019. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mondjuk még nekem sem küldött az otp értesítésd de gondolom hohy küldeni e kell addig én nem intézek semmit
2019. ápr. 12. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:

"addig én nem intézek semmit"


Tudod, mit kell intézni? Annyit, hogy besétálsz egy bankfiókba, bemutatod a személyidet meg a lakcímkártyádat.

Ennyi. Ez már csak nem olyan nagy fáradság.

Jún. 26 a határidő, ha addig nincs leazonosítva a bankszámla, akkor zárolják (ott van az egyik linkben, hogy kinek kell adategyeztetnie)

2019. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit, hogy besétálsz egy bankfiókba, bemutatod a személyidet meg a lakcímkártyádat.


Ennyi. Ez már csak nem olyan nagy fáradság."


Képzeld, soknak fáradtság, és még szabadságot is kell intéznie miatta.


Én nem városban lakom, a munkáltató csak bankszámlára utalja a fizetést. Nincs bank itt, sem automata, a munkám végeztével annyi időm van csak, hogy a buszomat elérjem és hazautazzak. Tehát még azt is ki kell logikáznom, hogy bankautomata közelében legyek havonta egyszer, amikor a fizetésem felveszem. Ezt általában hajnalban tudom megoldani, akkor a bank még nincs nyitva.


Tehát én joggal anyázok, mert amikor bankszámlát nyitottam, minden okmányomat elkérték, egyébként nem is tud az ember számlát nyitni.

Most mi a faxot akarnak még, hány nap szabadságot intézzek ilyen marhaságokra? Jövőre mit találnak ki? Közjegyző előtt kell a nőknek a havi ciklus naptárjukat hitelesíttetni és benyújtani elektronikusan (de csak úgy!) az egészségügyi miniszternek?

2019. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mar lehet online is bankszamlat nyitni, ahol ezt nem lehet online intezni ott a bank a hibas.
2019. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na ja. Online is csak ott van, ahol van szolgáltató, aki tudja biztosítani a netet. Nálunk például egy szolgáltató van, de új szerződést nem fogad be, mert nem bírja el a régi rendszere. Beruháznia pedig nem érdemes pár új előfizető miatt. Úgy látom, sokan azt hiszik, csak a főváros és a megyeszékhelyek vannak az országban.


Még mielőtt megjegyeznéd, máshonnan netezek...

2019. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Online is csak ott van, ahol van szolgáltató, aki tudja biztosítani a netet."


Mindenhol van mobilinternet, ne beszeljel felre.

2019. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem beszélek félre. Hozzánk egyik szolgáltató sem tud sem vezetékes, sem mobil internetet szolgáltatni. Vagyis szolgáltatna mobilt, csak éppen nem működik, nem véletlen, hogy innen többen elköltöztek már az utóbbi években. XXI. század. :)


Témát bezártam, majd veszek ki szabadságot...

2019. ápr. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!