Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Ismeretlen oldal vett le pénzt a kártyáról, tudok tenni valamit?

Ma reggel beléptem az otp fiókomba és olyat irt ki hogy - 16.000ft valami külföldi oldal vonta le, na most én azt az oldat be írtam és soha életemben nem láttam még. Ilyen esetben ha be megyek az otp-be vissza kapom azt a pénzt vagy tudok valamit tenni, azon kívül hogy új kártyát igényelek ezt meg le tiltatom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP, bank, eltűnés, pénz

ápr. 12. 10:11  Privát üzenet  

A válasz
Azonnal vedd fel a bankkal a kapcsolatot. Az utalást a bank kivizsgálja és visszaadják a pénzt. A kártyát is rögtön tiltasd le.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 13. 10:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismertek az Anotalk-hoz hasonló angol nyelvű oldalt?
A Strangers.hu beszélgetős oldal megszünt vagy csak én nem találom?
Van olyan anonim oldal, ahol online lehet beszélgetni cseten főként (normális) magyarokkal?
Miért történik az Insagramon, hogy ha egy számomra ismeretlen kedvel egy fényképemet, vagy követni kezd, utána kb.50-100 új, számomra szintén ismeretlen embert elkezd követni a nevemben?
Segítene valaki légyszi, hogyan oldjam meg? Egy 3szögből ismerjük b oldalt (10 cm), és alfa szöget (20°), és tudjuk, hogy az alfa belső és külső szögfelezői egyenlő hosszúak....
Hogy tudom ezt beállítani?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!