Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Így tényleg soha nem kapok...

Így tényleg soha nem kapok hittelt? Már késő bánat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anno vettem felhittelt a providentnel otthoni szolgaltatassal amit már nagyon bánok... Na Mind1 úgy beszéltem meg a providentessel hogy havonta jöjjön. Fizetem is minden hónapba volt hogy 2-3x is ki fizetem előre hogy minnel kevesebb legyen. Aztán pár hónapja rá kellet volna gyors pénz jogsira. Mondom okes veszek fel hittelt megújítására. Aznap pont felhivtak a providentol hogy vehetek fel nem tudom hany száz ezret. Fel is hívtam az itt dolgozó providentest azt mondta nem lehet stb.. Aztán este jött hogy add és mennyire van szükségem stb... Adott is de amit kínáltak csak a töredékét... Mind1 fizetem ezt is becsületesen. Aztán más lett a providentes. Ez nem vicc hihetetlen lesz tudom. De nem jött a pénzért!!! Hivogattam ő megcsak ígérete hogy ekkor meg akkor jön. Ez húzódott hónapokig... Hiába telefonáltam be a providenthez azt mondták hogy az nem létezik nem hitték el. Mert a providentes csávó azt mondta hogy volt nalam de nem voltam hajlandó fizetni. Kis idővel le váltottak ezt az emberkét és bebizonyosodott hogy nem jár felvenni a pénzt csak hébe hóba ide oda hogy ne legyen feltűnő. De akkora már elég magasra ugrott a tartozasom. Még mondtam az új providentesnek hogy ez nem az én hibám és nem fogom kifizetni más hibájából ezt a pénzt. Ő volt felhaborodva hogy jönnek majd a behajtok 2 hetmulva azt megnezhetem magam. Elég hamar át is adtak a behalytoknak.

2019. ápr. 13. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked most ügyvéd kell, nem hitel!
2019. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jól írja, sürgősen keress egy ügyvédet mert itt jogilag hatalmas gondok vannak. Nyilván az is benne van hogy a Provident az ügyintézőjük hanyagságát el akarja tusolni valahogy annak ellenére hogy megváltak már tőle és most téged meg lehet másokat is behajtással fenyegetnek hogy amit eddig nem fizettetek azt fizessétek továbbra is ami valahol érthető, de már eleve nem szabályos ez az egész. Szóval mindenképp fordulj ügyvédhez.

Ha ténylegesen átadtak a végrehajtónak akkor majd a végrehajtó személyesen megfog keresni, és ő neki kell tovább adnod a tartozásodat meg persze azt az összeget is rád fogják verni ami a végrehajtási összeg. Ha első körben megtudtok egyezni abba hogy havi szinten x ezret fizetsz amit biztosan tudni fogsz fizetni akkor el is van intézve a dolog. Ha ez nem jön össze akkor jön az hogy a jövedelmedből fognak tiltani nem a bankszámláról hanem ami jövedelmet kapsz akár munkabér, örökség, egyszeri kifizetés például adó visszatérítés miatt ezekből mindig lefog venni az államkincstár persze kamatot is hozzácsapják meg a végrehajtási költséget tehát a tartozásod ha jól tudom 300 ezer forinttal lesz több.

Hitelt így már nem fogsz kapni maximum akkor ha a tartozásod teljesen le van tudva, de akkor sem kaphatsz ennyire könnyen már.

Nézd hiába késő bánat mert hibázni nagyon nem hibáztál, egyszerűen egy hülye miatt szívsz most egy nagyot amihez mindenképp jogi segítséget kell kérned.

2019. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen felejtsd el az ilyen hiteleket.
2019. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
masik fele, hogy a provi otthoni szolgaltatasa kvadraga..... ha nem kered az otthonit hanem siman utalod bankszamlarol a penzt, akkor kb piaci kamata van.
2019. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberi hülyeségnek nincs határa... Provident hitelt felvenni?! Legalább a saját károdon tanulj. Ha van pénzed fizetni a hitelt, akkor arra is van, hogy összegyűjtsd arra, amire kell.


A helyedben most keresnék egy ügyvédet. Szedj elő minden bizonyítékot, hogy te megpróbáltad fizetni. Remélem írtál levelet a központnak e-mail vagy levél. Ugye, igen és nem gondoltad, hogy megúszhatod a fizetést és a kamatokat, amit majd a nyakadba varrnak?

2019. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!