Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Eltünt a pénz a kártyáról mi a teendő?

Ma felettem a számlára bizonyos összeget abból kifizettem a upc ami kB 15ezer volt és csodával határos módon még eltűnt 17ezer ilyenkor mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP, pénz, eltűnés

ápr. 15. 16:24  Privát üzenet  

A válaszok
Jelzed a banknak, kártyát tiltod. Ha online tranzakció volt, chargeback eljárást is indíthatsz, így gyorsabban visszakapod a pénzed.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 15. 16:28 Privát üzenet

A kártyán nincs pénz, csak a számlán. Ha van online bankod, talán nézd meg ott, amúgy meg a bankodat kéne felhívni, így kizárásos alapon rajtad meg rajtuk kívül senki nem lát rá, hogy a SZÁMLÁDON milyen tranzakciók történnek.

Lehet 2x fizetted véletlen vagy valami éves díjat terheltek vagy nemtom, végtelen a lista. Telefonáljál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 15. 16:34 Privát üzenet

Kérdező, nagy valószínűséggel 2x fizetted ki: nem OTP volt véletlenül?

Sajnos én pénteken pont így jártam: körözött az oldal, aztán kiírta, hogy a weblap nem elérhető, majd vártam egy kicsit, ezek után újra indítottam, fizettem, sikeresen és a "tündér" 2x szedte le.

Ez úgy derült ki, hogy felhívtam a Digi-t (mert én meg ott fizettem) és ott már látták a rendszerben, hogy dupla fizetés volt.

Javaslom Neked is ezt: hívd fel a szolgáltatót (esetedben a UPC-t) és kérdezz rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 15. 17:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Beszeltem a upc vel es az otpvel is.Az otp azt momdta hogy adotartozasom van es inkasszó van a számlámon fogalmam sincs hogy miert

# 4/6Időpont ápr. 15. 18:22 Privát üzenet
... mert adótartozásod van. Miért? Azt meg a NAV-tól kérdezd ember....

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 15. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam be a navnal meg lett oldva a gond

# 6/6Időpont ápr. 16. 10:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyen esetben mi a teendő?
Kétszer annyit vontak le a kártyámról, mint kellett volna, mi a teendő?
Mi a teendő ha a bankszámlámon kevesebb a pénz mint amennyinek rajta kellene lenni? Történt már valakivel ilyen? Mi a teendő ilyenkor?
Pénzt adtam kölcsön. Mi a teendő?
Lakas hitelt vettem fel amit 30án folyósítottak, de nem vonták még le a törlesztő részletet a szamlamrol pedig rajta van a pénz, elvileg 1-én kellene levenniük, de ez nem történt meg. Mi a teendő?
Mit értsek az alatt, hogy 1000 paysafecard level points-ot kaptam és jóvá is van írva? Be lehet ezt pénzre váltani vagy mi a teendő?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!