Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankomban miért nincs...

Netbankomban miért nincs bankszámlakivonat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai nap szembesültem azzal, hogy a netbankomon keresztül nem érem el a bankszámlakivonataim. (Raiffeisen). Pedig pár hónappal ezelőtt még innen, online nyomtattam ki.

Ha belemegyek ebbe a "kategóriába" egy árva db számlakivonatomat sem jelez. Mit tudnék csinálni? Valaki járt már így?

Köszönöm



2019. ápr. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól állítottas be a dátumokat?
2019. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, ahogy beléptem és ráléptem erre a "fülre" egyáltalán nem jelzett egy darabot sem. Zárójelben egy nullát. Pedig semmit sem állítgattam, miután állítgattam sem.

2019. ápr. 21. 22:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy nincs elérhető számlakivonat.
2019. ápr. 21. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy korábbi kezdő dátumot kellene beírni? Én Ersténél vagyok, ott alapból az adott hónap van beállítva mindenféle lekérdezésnél, számlakivonatot meg csak lezárt hónapokra ad.
2019. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, most megnéztem én is, szerintem valami rendszerhiba lehet náluk, mert nálam sem működik, sem céges, sem privát számlán.

Biztos javítják majd az ünnepek után.

2019. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen dátomot nem tudok beállítani, nincs olyan opcióm. Csak azt, h melyik számlámról szeretnék. De nem találok sehol olyan opciót, h dátumot tudnék beállítani. A számlatörtenetemnél, igen.
2019. ápr. 22. 00:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, gondoltam arra, hogy lehet valami bankon belüli gebasz. Akkor türelmesen várom a hiba javítását. Köszönöm nektek, kellemes ünnepeket! :)
2019. ápr. 22. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!