Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Borzasztó helyzetben vagyok!...

Borzasztó helyzetben vagyok! Rózsaszín csekken megoldható ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy kórház bankszámlaszámára kellene átutalnom egy összeget, de nekem nincs bankszámlaszámom. Azt is üzenték, hogy bevihetem hozzájuk személyesen is a pénzt. Én jelenleg sajnos ki se tudok menni a faluból, ahol tartózkodom, mert nagybeteg vagyok. És itt nincs bank sem. Szerintetek elfogadná azt egy kórház, hogy postán, rózsaszín csekken küldöm el nekik a pénzt? A kórház bankszámlaszámához tartozó bank nevét nem tudom, csak magát a bankszámlaszámukat, illetve tudom még a kórház pontos címét. Mit írjak be a címzetthez?
2019. ápr. 23. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, minden bizonnyal elfogadják majd, de ne váratlanul érkezzen, mert lehet nem tudják hova tenni.
2019. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérd el az adatokat, amelyek szükségesek. És akkor kiderült az is, hogy egyáltalán jó-e így nekik.
2019. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!