Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg nem tudják igy behajtani?

Tényleg nem tudják igy behajtani?

Figyelt kérdés
Páromnak nagyon sok tartozasa van. Már fiatalon felhalmozta a hiteleket. Azt mondta hogy már nagyon bánja. De nem akarja vissza fizetni pedig mondtam neki hogy kérjen részletfizetést. Szerinte úgy sem tudják behajtani. Mindent az én nevemre veszünk. Van egy közös házunk természetesen az én nevemen. A párom direkt nem jelenteti be magát ide hogy még véletlen se találják meg. Azt mondja a penzt sem tudják levoni mert ő maga kapja kézhez közvetlenül és azt ír a számlára amit akar. Tetovalo stúdióba dolgozik havi 500-600 között keress tisztán.

2019. ápr. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Egy egész életet űzött vadként leélni, hát ő tudja. Az biztos hogy amíg él nem lehet semmije a saját néven.

És az lehet hogy már megbánta hogy fiatalon felhalmozta a tartozásokat, de ez semmi ahhoz képest ahogy majd azt fogja bánni hogy mindenét rádíratta te pedig leléptél vele mikor szétmentetek.

2019. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szedjetek ossze sok penzt, legyenminden a neveden azt vag ki azt a férget, aki ilyen jellemtelen az megerdemli
2019. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megoldható így is, bár nem megnyugtató megoldás. Viszont ha a hitelezők látják, hogy semmi esélyük, akkor hajlandók lesznek megegyezni előbb-utóbb.
2019. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A kamatok meg csak gyűlnek, csak gyűlnek,csak........
2019. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Szóval a párod, nem a férjed.

Gyereket terveztek?

2019. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!