Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak bankszámlát? Nagy...

Hol nyissak bankszámlát? Nagy összegnél

Figyelt kérdés

30 millio Huf készpénzt szeretnék elhelyezni egy bankszámlán amit nem sokáig szeretnék rajta tartani mivel lakást fogok venni.

Tavaly láttam,hogy a Budapest banknál volt díjmentes számla de mar nem találom.Illetve a feltételek,a díjmentességhez most hogy havi x összegu pénz érkezzen a számlára!Van esetleg teljesen dijemntes opcio? berkezo tranzakcio nelkul?



2019. ápr. 25. 23:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
29%
Honnan lett 30 gurigád?
2019. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
48%
Van 30misid es a havi 2000ft szamlavezetesen parazol nagy arc lehetsz :)
2019. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Mivelhogy bankba tenni, majd rövid idő múlva kivenni vagy továbbutalni magas költségekkel jár (gyakorlatilag kevesebb lesz a pénzed, mint amennyit betettél), nem tenném bankszámlára, hanem annyi autónyeremény-betétkönyvet vennék, amennyi kifér belőle.


Amikor kell a pénz, visszaváltanám, s nulla költséggel adtam magamnak egy esélyt arra, hogy komolyabb profitot hozzon.


Ha nyerek egy vagy több autót jó, ha nem, hát az is jó.


Kockázat és költség nulla, a hozam esélye mindenképpen és lényegesen nagyobb, mint bármilyen bankbetétben.

2019. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mivel a kulfoldi keresetemet viszem haza, es csak berakom a bankba, ra 1-2 honapon belul lakast veszek igy nyilvan nem akarok nagz költsegeket.
2019. ápr. 26. 00:25
 5/17 A kérdező kommentje:
3/4 tovabb utalas orszagon belul nem hinnem , h nagy összeg volna.
2019. ápr. 26. 00:26
 6/17 A kérdező kommentje:
1/5 Kulfodlon dolgozom.
2019. ápr. 26. 00:29
 7/17 A kérdező kommentje:
2/6 Szoval a banknak nem eleg, hogy 30 millio hufon csinalhatjak a sajat kamatukat.. meg fizessek is nekik..
2019. ápr. 26. 00:31
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
hát figyelj cimbi...én csóró vagyok. egyszer vettem ki 200 ezret a bankból, egyből levontak vagy 5000 ft pluszköltséget a szokásos tranzakciós díjakon felül. sok sikert a 30 millióhoz.
2019. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy ilyen összegű utalásnak százezres nagyságú költsége is lehet, ha rosszul választasz bankot/bankszámlát. Nem mai cikk, de ma sem jobb a helyzet.

[link]

2019. ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be egy biztonságos széfbe valahol. A banki tranzakciók tényleg sokba kerülnek, egyenes arányban a betett vagy kivett összegtől.
2019. ápr. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!