Nem vagyok biztos a PIN kódomban, egy rossz próbálkozás után ki lehet venni az automatából?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy három rossz próbálkozás után nyeli be a kártyát, de ha egyszer/kétszer beírom rosszul, akkor azonnal kivehetem?

2019. ápr. 26. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen, bár velem sose történt ilyen. A legbiztosabb, ha bemész a bankba, igazolod magad, megmondod mi a probléma, ők pedig (valószínűleg) a kártyakibocsátó cégtől újra elkérik a kódod. Ez esetben 2-3 munkanapot kell várj, de a paypass működik kód nélkül is.
2019. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, nem jól tudod - nem kérik el a PIN kódot a kártyakibocsátótól, hanem új kártyát kell csináltatni - legalábbis OTP Juniornál, elfelejtett PIN kódnál újat kellett csináltatni - hiába volt érvényes még a kártya.


Kérdező, 2 próbálkozást nyugodtan tehetsz. Nincs valahová feljegyezve a PIN kódod, nem tudnád megnézni?

2019. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második: akkor ezek szerint bankja válogatja. A k&h-nál barátnőmnek megadták újra a kódot egy olyan kis borítékban amiben az új kártya kódját küldik el, de új kártyát nem kapott.
2019. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!