Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora nettó fizetés kell...

Mekkora nettó fizetés kell kB, hogy a maximális 10 milliós baba váró hitelt felvehessük?

Figyelt kérdés
Tervezzük félvenni, én gyeden vagyok 140 ezret kapok, a férjem nettó 130ezret kap hivalosan. Ennél jóval többet keres, csak nincs rendesen bejelentve, szóval nem okozna gondot a törlesztés. Viszont olvastam, hogy ezzel a lehetőséggel megint a nagyon jól keresők járnak jól, mivel az átlag keresetű emberek jó ha 6 milliót kapnak, mivel bankok a saját szabályai szerint minősítik.
2019. ápr. 29. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Te most inkább fogd be... a jól eresőket szidod, miközben ti is jól kerestek, de feketén. Súgok: nálatok vann nagyobb baj.
2019. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, necces szerintem. Mire akarjátok felhasználni!? Pl. Mert ha ingatlan vásárlásánál önerőbe, akkor a lakáshitelt, ha kell mellé, tuti nem kapjátok meg. Ez kamatmentes hitel, plusz ha jönnek a gyerekek, akkor még kedvezőbbé válik. De, gondolom a bank mérlegeli majd azt is, hogy mi lesz, ha 5 éven belül nem jön 1 gyerek sem. Az biztos, hogy ha a legális keresetetek ketten együtt 300 ezer körül marad, akkor még egy tv-t se kaptok meg hitelre, ha a babavárót megkapjátok. Szerintem közel 6-700 ezer feletti keresetre adják majd meg a max. összeget. Az nem érdekli a bankot, mennyi a nem igazolható jövedelem, ugyanakkor van-e jelenleg hitel vagy negatív KHR.
2019. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!