Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lett egy OTP Junior bankkártyá...

Lett egy OTP Junior bankkártyám úgy egy éve. Személyesen mentem be szülővel, pin adás megtörtént majd postán kaptuk a kártyát. Azóta nem használtam egyáltalán. Nem kéne aktiválni vagy ilyesmi? Vagy ilyenkor mit hol kell csinálni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod még a PIN kódodat?
2019. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Minek van, ha nem használod? Amúgy az első ATM-es PIN-es tranzakció aktiválja.
2019. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom a Pin kodot azert csináltattuk mert úgy volt, hogy dolgozni fogok de végül nem kellett. Most viszont már kell...
2019. máj. 2. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod a PIN kódot, akkor az első bankkártyás vásárlásnál beütöd a PIN kódot és máris aktiválva van a kártya (elég, ha pl. egy fagyit veszel egy LIDl-ben, csak az a lényeg, hogy ne érintéssel fizess, hanem a PIN kód beütésével).

Vagy ha van a közeledben egy OTP automata, akkor valóban ott is tudod aktiválni.

(akár egy egyenleg lekérdezéssel is - csak az azt hiszem, 50 ft)


Vigyázz, mert ha nem nyilatkoztál még a havi max 150 ezer ft (és max 2 alkalom) ingyenes készpénzfelvételről, akkor a készpénz felvétele is pénzbe kerül - szóval érdemes lenne bemenned egy fiókba és ott nyilatkozni.

Ha van netbankos szerződésed, akkor ott is tudod aktiválni a kártyát, ha nincs, akkor azt is érdemes lenne kötni, ha már ott vagy az OTP-ben.

2019. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!