Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik budapesti Otp Bankot...

Melyik budapesti Otp Bankot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Itt most arra vagyok kíváncsi, hogy Budapesten a Nyugati pályaudvar közelében, melyik Otp Bankban beszélnek ember módjára az ügyfelekkel? Hitelt szeretnék felvenni, de amilyen lekezelő, nemtörődöm stílusban beszélnek az emberrel a váci bankfiókban, muszáj vagyok beutazni Budapestre.


Ti hol tapasztaltatok nagyon kedves, segítőkész kiszolgálást, teljes körű felvilágosítást?


Köszi a válaszokat.


Olyan válaszok nem érdekelnek, akik leakarnak beszélni az Otp-ről. köszi a megértést :)



2019. máj. 2. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a személyes tapasztalatnak hiszel, akkor a Király utcában a Teréz templomnál egész normálisak az ügyintézők :-)

Google térkép: Király u. 49.


Ha pedig a google értékeléseknek hiszel, akkor nem messze a Király utcától, a Dob u sarkon is van egy - szerintem ott is normálisak - bár ott csak egyszer voltam, Erzsébet körút 41.


[link]

2019. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!