Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paxum kartyaval Magyarorszagon...

Paxum kartyaval Magyarorszagon tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Aktivalva van es van is rajta penz(dollarban) azt olvastam, h minden ugyanolyan, mint egy bankkartya, ma akartam vele fizetni pay passal nem engedte azt irta hibas kartya, majd bedugva es azt irta hibas pin kod. Pedig tudom mi a pin kod. Eskuszom, h nem ertem ki a pppp baja van😕 volt mar valakinek hasonlo problemaja? Koszi a valaszokat

2019. máj. 7. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs Paxum kártyám, de rengeteg fórumban olvasom, hogy csak a gondok vannak vele. Nem működik, letiltják, nem lehet rárölteni a pénzt, stb.

A helyedben visszatölteném róla a pénzt a Paxum számlára (ha ez megy), és kikérném inkább EFT utalással a bankszámlámra.

Ezt a szolgáltatásukat használtam már és hibátlanul működött mindig.

2019. máj. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom, h irtal. Orulnek neki nagyon de nagyon!!!! ha mukodne, ugyanis annyira irtak, h ugyanugy lehet vele fizetni meg stbstb sot le is vonta az eves 45dollaros!!! dijat, ugyh ajanlanam neki, h mukodjon es most tegnap ota szetb az ideg kb. Ahoz amit te irtal, csinaltatnom kell itthon euro vagy milyen alapu bszamlat ugye? Csak arra utalja ki, mintha azt olvastam volna. Koszi meg egyszer, h irtal :)
2019. máj. 8. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Újabban már Forintot is utal a Paxum, annak a díja 8 USD, az Euro 5 USD. Drága, de legalább működik. A kártyáról csak panaszt olvastam.

Ha cég, akitől a pénzt kapod, fizet Epaments-szel is, inkább azt ajánlanám. Ők 0.5 Eur-ért utalnak Euro-t. 90%-kal olcsóbban.

Azt hiszem, van most kártya is náluk és nem olvasok a fórumokban rá panaszt. Ja, és a kártyarendelés is csak 4,95 Euro.

2019. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha vizsgalodnak, mit mondok majd, hogy ki az amiket utalgatok?😕 marm termeszetesen bevallom es adozok is utana erted 🙂csak ha kereezik, h mi az stb😃
2019. máj. 8. 15:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Vagyis nem ki, hanem mi na ☺️
2019. máj. 8. 15:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat elvileg most neztem az utalasoknal, h Hungary, de azt nem tudom, h az az e h magyarorszagra is utal vagy magyar szamlara? Mert olvastam, h euro v dollar alapu szamlanak kell lennie. Vagy magyar bankszamlara? Miket olvastal a forumon?😅 bocsi mar, h teged kerdezlek, de en nem talaltam semmilyen forumot es nagyon idegesit. Kb levenni se tudom a penzt es fizetni sem vele, fogalmam sincsmi lesz...
2019. máj. 8. 15:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Magyarországra Forintban, vagy Euróban utalnak, lehet választani. Nem valószínű, hogy valaha valaki megkérdezné, miért utalnak neked, különösen ha nem milliós tétekekről van szó. Ha meg igen, azt már adózd le szépen, hogy nyugodtan alhass.
2019. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha mégis megkérdezné egy hivatal, mi az, azt mondd,ami. Gondolom nem fegyvetkereskedő vagy drogdíler vagy. :D
2019. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De jot nevettem🤣😂😃koszi, h probalsz segiteni, egyenlore meg mindig fogalmam sincs, h mit csinaljak🤷🏼‍♀️Mert akkor most a kartyarol vissza kene raknom a szamlara es onnan elutalni magamnak nem? En igy ertelmeztem, amikor utana olvastam
2019. máj. 8. 16:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kell tenned.
2019. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!