Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

OTP banknál a régi bankkártya megszünése mennyi idő, illetve ha más telefonszámot adtam meg, mennyi idő míg frissítik a régiről az újra?

máj. 8. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok

Mit szeretnél megtudni?

Letiltattad a régi bankkártyádat? Vagy lejárt?

Mihez adtál meg új telefonszámot? A netbankos belépésedhez? Hol adtad meg: bankfiókban vagy neten?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 8. 12:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Letiltattam. Netbank. Bankfiók.

# 2/4Időpont máj. 8. 12:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Netbankos belépéshez, mai nap voltam, most be akartam lépni, de nem küldött smst. Letiltattam a kártyát, már ahogy letiltattam már meg is szünt?

# 3/4Időpont máj. 8. 12:51 Privát üzenet

Igen, ha letiltattad, akkor az attól a pillanattól fogva nem él.

Elvileg a bankfiókban megváltoztatott telefonszámodnak már élnie kéne - lehet, más ok miatt nem kaptál sms-t (van, amikor túlterheltek és egyáltalán nem jön sms, aztán 3 egymás után, mondjuk 2-3 óra múlva :D)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 8. 13:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megrendeltem az új bankkártyámat, de a régi még használatban van. Ha az új kártyát aktiválom, utána a régi bankkártyámat nem fogom tudni használni?
OTP kiküldi az új bankkártyát, ha a régi lejár, vagy a bankban kell átvenni?
Hogyha most felvettem Diákhitelt, és a bankkártyámat lecserélném, de a bankszámlaszámom maradna a régi?
Ha a BANKKÁRTYA lejár, akkor ha be van aktiválva a régi egy előfizetésre, akkor meg kell adnom újra az adatokat? És új számsor lesz az új kártyán, vagy minden marad a régi, csak...
Segítség, paypalon régebbi kártyámról rendeltem ebay-en, meg fog attól még jönni a csomag? (többi lent)
Ha a régi bankkártya helyett újat igényeltem, mert elhagytam az előzőt, akkor változik a bankkártya számlaszáma?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!