Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő kell hogy egy...

Mennyi idő kell hogy egy hitelt meg vegyen egy végrehajtó cég?

Figyelt kérdés

olyan problémám van hogy régebben vettem fel providentett és volt olyan hogy nem birtam fizetni. mostanság kaptam egy levelet a providentől hogy fel mondják a szerződésem. viszont amikor én már fel hivtam őket hogy egyben ki fizetném a fenn maradt tartozásom azt mondták hogy el adják a tartózásom egy végrehajtó cégnek hivjam vissza őket 3-4 hét múlva. de én nem szeretnék addig várni így a a kérdésem lenne hogy mégis kb mennyi idő mire egy ilyen adósság megvásárlás végbe

megy?


2019. máj. 9. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

1-2 hónap lehet, most már várj türelemmel.

A követeléskezelővel tudsz majd egyezkedni, akár olcsóbban is megúszhatod, mint a teljes tartozás. Egyosszegű fizetesnel egy részt el lehet engedtetni velük.

2019. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!