Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magyarországon elérhető...

Playersghost kérdése:

Magyarországon elérhető online sportfogadó irodák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok nekem mondani olyan Magyarországon is elérhető sportfogadó irodát, ahol lehet tippeket megtenni? Tippmix-en kívül.. Tudom, hogy a fantasztikus kormány mindent szeretne kontrollálni, de ha pl. jól tudom, azért van egy-kettő iroda, ahol lehet azért itthonról is tippeket tenni.

2019. máj. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bet365-öt és unibetet használok, mindkettő működik itthonról.
2019. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hombre. Veszíteni akarsz ,itthon játssz. Nyerni akarsz ,idegenben. Oddsportal.com,vagy a lokálisak.Szomszédok. beütöd ,hogy bet,Klađenje ,i tako daljeje.
2019. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,ha még nem elég akkor: top100bookmaker.com Pont 100. Gondolom elég lesz.
2019. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja még. A felső sorban találsz még 857 bukit. Gondolom elég.
2019. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A top100bookmaker-es honlapon valóban sok jó iroda fel van sorolva, viszont a legtöbb NEM elérhető Magyarországon. Többnek is az online chat-en megkérdeztem, hogy tudok e játszani innen, és azt a választ kaptam, hogy nem. Még, ha VPN-t használnék, akkor sem jó, mivel a lakcímkártyám attól még ugyanúgy magyar. Legalább 6 irodára lenne szükségem, ahol van bónusz is.. Ez amúgy egy teljesen evidens dolog pl. Németországban, azonban itthon nagyon sok korlátozva van...

2019. máj. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!