Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes-e kölcsönből megoldani?

Érdemes-e kölcsönből megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy személyi kölcsönöm (20e havonta). Emellé becsúszott az a-hitel is és egy kisebb hitelkártya tartozás 100 e), 200-at keresek, lenne lehetőség utóbbiakat kiváltani 5 évre egy +10-esért havonta. Ha ebbe belemegyek, havi 40-50-et fogok tudni félretenni a törlesztők összevonása miatt.

Nem túl szép a helyzet tudom, de nem elszórtam a pénzt, hanem kellett nekem és a családomnak. De nem akarok rontani rajta ezért kérnék tanácsot olyanoktól akik nálam okosabbak a témában.

Ezzel 2 db kölcsön lenne havi 30e törlesztővel 5 ill. 6 évre, de mindkettőt lehetne a félretett pénzből előtörleszteni.

Köszi a válaszokat



2019. máj. 16. 04:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod, eddig nem érkezett válasz - de nem is igen lehet így látatlanban segíteni: nem tudjuk, albérletben élsz-e vagy sem, van-e gyereked vagy sem, van-e más kereset a családban, vidék vagy Pest, stb.

Első körben, látatlanban, azt mondanám, hogy a 100 ezres hitelkártya tartozásodat próbáld meg minél hamarabb letudni, akár valami mellékes vagy hétvégi munka vállalásával, mert annak van a legnagyobb kamata.

2019. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!