Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyukámra rábeszélték a Tesco...

Anyukámra rábeszélték a Tesco vásárlókártyát, hogy lehet visszamondani?

Figyelt kérdés

Azt mondták ez egy új clubcard, ő aláírt mindent, majd otthon láttuk, hogy hitelkártya.

Lehet nagy figyelemmel tényleg lehet rajta spórolni, de nem akarunk hitelekkel foglalkozni. Vagy az első hónapokban érdemes rááldozni a figyelmet, lehet annyit spórolni? De egy min. 100ezres hitelkeret 70%-át úgyse vásároljuk le vele.


Ha nem aktiválja az érkező kártyát az elég? Be kell menni a bankba? Jó lenne, ha nem kellene emiatt külön mászkálni, nem sok időm van ezzel foglalkozni. :/



2019. máj. 16. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem veszed igénybe és ennyi.
2019. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Én a cetelemes kártyát 8 darabra csaptam a baltával. Anyjuknak küldjék kéretlenül, ne nekem.
2019. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

megnéztem a honlapjukon mi ez.

sima bankkártya (helytelen köznevén hitelkártya), éves díjjal.

de az első évben mindenképp ingyenes.

az ilyen kártyáktól nem kell félni, ha gondoljátok, nézzétek meg az első évben, hogy mennyit használtok a hitelkeretből és el tudjátok-e érni az éves díj törlését, ha nem, akkor még mindig el tudjátok döntei, hogy megéri-e, amúgy meg visszaadjátok.

2019. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

"Azt mondták ez egy új clubcard, ő aláírt mindent, majd otthon láttuk, hogy hitelkártya."


A hitelszerződésre meg azt mondták, hogy az Ómagyar Mária-siralom? Igazi IQ harcos lehet az anyád...

2019. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy ha nem aktiválja azzal el van intézve? Valahol azt mondják, hogy a fiókba rakott kártyával is tartozást halmoztak fel.

Nem tudom mikor küldik, hét elején írta alá valamikor, szerintem nem is figyelt, a barátnője hozta-vitte kocsival és sietett, gondolom csak a kedvezményekre figyelt fel.

Hát a pénzügyekben nagyon nincs otthon szegény, bár találkoztunk mi is velük a tescoban, nekünk is csak a jajdejólesznekünk szöveget mondták, egy szóval se tértek ki rá, hogy mik a kötelezettségek (a férjem hajlamos meghallgatni az ilyeneket).


Nem hinném, hogy anyám azzal fog foglalkozni, hogy 45 napokon belül fizessen meg odafigyeljen a megfelelő használatra, bankkártyát se használ. Ezzel még hivatalosan azt se lehet, hogy más vásárol vele, a társkártya pedig már pénzbe kerül.

Nagyon örülök neki, hogy ezzel szórakozhatok, inkább ne vitte volna el a barátnője sehova.. :(

2019. máj. 17. 11:01
 6/18 A kérdező kommentje:

Nézegetem, először jövedelemigazolást fognak tőle kérni? Azt mondta, a Tescoban kb. hasraütésszerűen csak be kellett mondani egy nettó összeget.

Akkor ha azt nem ad a banknak akkor nem kap hitelkeretet és nem is kap kártyát?

2019. máj. 17. 11:26
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Le kellene már szokni az embereknek arról, hogy minden szart aláírnak, mert szépen mosolygott a Gizike.


Elő kell venni szépen a szerződést, amit biankó aláírt édesanyád és szépen elolvasni. Minden szerződés tartalmazza, hogyan kell felbontani. Ha már a termék nevét tudod a papírokból, akkor a honlapjukon tuti fent van. Elolvassátok és megnézitek kell-e vagy sem. Milyen díjai vannak stb.

2019. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez megér annyit, hogy bemenj a Tescoba, és az asztalra csapj, hogy szüntessék meg de most azonnal máris.
2019. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Valószínűleg ez egy olyan hiteljártya, amivel ha vásárolsz, automatikusan kapsz clubcard pontokat is. Olyan mint a Supershop, kombinálja a kettőt. Erről valószínűleg tájékoztatták az ügyfelet, aki viszont funkcionális analfabétaként csak az infó felét fogta fel. Ez sajnálatos, de erről nem a Tesco tehet, de még csak nem is a kártya kibicsátója.

Miért kelle itt asztalt csapkodni?

Egyszerűen be kell menni, visszamondani a hitelszerződést és anyukát megtanítani olvasni és értelmezni...

2019. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 robi1980 ***** válasza:
41%

#3-hoz!


Legalább ne vezesd félre az embereket, ha te nem tudsz tájékozódni. (Vagy esetleg érdekelt vagy a bizniszben??)


Tessék, ezt olvassátok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!